Thajsko

                                            

Příklad programu zájezdu:

1. Den
Odlet Praha – Bangkok.
2. Den - Bangkok
Thajské hlavní město může „citlivějším povahám“ napoprvé způsobit šok, ale každému, kdo je připraven vyrovnat se s horkem a zmatkem, se nabízí řada věcí k vidění. Ať už se jedná o stinné chrámy a ospalé kanály nebo restaurace, rušná tržiště, velké nákupní galerie a odvázaný noční život. Bangkok vždy nabízí četná překvapení. Plavba po říčních kanálech, návštěva královského paláce. Celodenní prohlídka města.
3. Den - Pattaya
Pattaya je předním plážovým letoviskem Thajska a každoročně přiláká více než 5 000 000 turistů z celého světa. Pattaya je významným potápěčským centrem, které poskytuje ve vysokém standardu hotely, restaurace, sportoviště, nákupní a zábavní centra, nejlepší euroasijskou kuchyni a široký výběr nedalekých turistických atrakcí. To vše za přiměřené ceny. Přejezd autobusem z Bangkoku do Pattaya, ubytování v All Inclusive hotelu na pláži.
4. Den - The Gibbon
Adrenalinem nabitý eco výlet. Poznejte svět skrze oči gibona. Skvělé dobrodružství v korunách pralesa. Celkem 3 km na závěsných lanech a na úzkých provazových lávkách. Zážitek č. 1 podle renomovaného serveru Tripadvisor.
5. Den - Plavba lodí na korálový ostrov Koh Larn.
Koh Larn je vzdálený asi 45 minut plavby lodí z centra města Pattaya. K dispozici je řada vodních aktivit (šnorchlování, skůtry, padáky atd.). Oběd na lodi s  proskleným dnem, pozorování podmořského života na korálových útesech.
6. Den
Transfer na letiště v Bangkoku, odlet do Prahy.

 

Cena zájezdu již od 35 000 Kč