Kajmanské ostrovy

Kajmanské ostrovy byly náhodně objeveny Kryštofem Kolumbem během jeho čtvrté a poslední cesty do Nového světa. Původně byly pojmenovány Las Tortugas po obrovském množství želv, které tam spatřil. Těšte se na dobrodružné chvíle pod i nad mořskou hladinou a záplavu azurově modré vody.

Příklad programu zájezdu:

1. Den
Odlet z Prahy. Přílet na Grand Cayman a transfer do hotelu.
2. Den
Po snídani bude připravena před resortem loď, která vás poveze na plavbu po Karibském moři se zastávkami na šnorchlování např. u vraku lodi nebo na korálových útesech bohatých na pestrobarevný mořský život. Po obědě kurz „seznámení s potápěním“, kde se naučíte základním principům a dovednostem potápění. Kurz bude zakončen skutečným ponorem v azurových kajmanských vodách s doprovodem odborného instruktora.
3. Den
Opakovaný ponor s instruktorem. Po obědě vyrazíte na výlet se zastávkami v Pedro St. James a v botanické zahradě královny Alžběty II. Poté dorazíte do Kaibo Yacht Club, kde se nalodíte na motorový člun, se kterým budete dále pokračovat do nezapomenutelného „Města rejnoků“, kde se budete moci osobně setkat tváří v tvář s rejnoky. Večeře.
4. Den
Po snídani se vydáte na 4x4 výlet po ostrově se zastávkami na želví farmě v Hell a národním Barkers parku. Oběd bude servírován v Morgan Harbour, kde bude Vaše
cesta ukončena a po obědě se nalodíte na člun a odjedete zpět do hotelu.
5. Den
Tento den je pouze a jen pro Vás. Můžete si vybrat ze široké nabídky možných aktivit, jako je např. golf, potápění, nakupování nebo jen lenošení na pláži. Na oběd je pro vás připravena „Beach party“ ve velkém stylu přímo na písku sedmimílové pláže. Bude pro Vás připraven plážový buffet, živá hudba a další.
6. Den
Po snídani transfer na letiště Grand Cayman a odlet zpět do ČR.

 

Cena zájezdu již od 50 000 Kč